Kód: 76 | Značka: Tesoro Home Wellness

Tesoro Home Wellness rašelinová / slatinná koupel 2 litry

Neohodnoceno
690 Kč 570,25 Kč bez DPH 690 Kč / 2 l
Skladem (>5 ks)

Tesoro Home Wellness rašelinová / slatinná koupel je produkt, který vám umožní zažít 100% lázeňskou proceduru v pohodlí vašeho domácího prostředí. To vše bez nutnosti cestovat do lázní nebo do wellness hotelu. A za mnohem nižší cenu. 

Výrobek je zpracován mletím a hydrodynamickou kavitací. To je unikátní způsob zpracování, který má naše společnost patentovaný.  Tento způsob přípravy nám umožňuje snížit velikost částic menší než 0,5 mm. Proto lze výrobek bez problémů používat v domácím prostředí. Proto výrobek nezanáší odpad. Nezanechává nesmyvatelné stopy ve vaně.

Návod: Nalijte obsah balení do lázně o teplotě 38 - 40 °C. Promíchejte. Koupel aplikujte 15 – 30 minut. Po koupeli se osprchujte a 15 minut klidně odpočívejte na lůžku. Po koupeli vodu vypusťte, vanu opláchněte a otřete.

Používejte při subakutních a chronických potížích revmatického a traumatického původu, při artróze, při svalových kontrakturách, při bolestech kloubů, při otlacích, při borcení nožní klenby, při únavě, proti pocení nohou.

Nepoužívejte při těhotenství, při kardiologických onemocněních a při těžké oběhové poruše, při přecitlivělosti na teplo, při otevřeném poranění kůže, při krvácení a při otoku.

Vyvinuto ve spolupráci s Institutem lázeňství a balneologie (ILAB).

 

Kategorie: Home Wellness
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.08 kg
Produkt: Rašelinová / slatinná koupel

Tesoro Home Wellness rašelinová / slatinná koupel je produkt, který vám umožní zažít 100% lázeňskou proceduru v pohodlí vašeho domácího prostředí. To vše bez nutnosti cestovat do lázní nebo do wellness hotelu. A za mnohem nižší cenu. 

Výrobek je zpracován mletím a hydrodynamickou kavitací. To je unikátní způsob zpracování, který má naše společnost patentovaný.  Tento způsob přípravy nám umožňuje snížit velikost částic menší než 0,5 mm. Proto lze výrobek bez problémů používat v domácím prostředí. Proto výrobek nezanáší odpad. Nezanechává nesmyvatelné stopy ve vaně.

A jak říkají naši zákazníci:

"Nejprve jsem si říkala, co to dělám. Dodej si odvahu. Poté, co jsem překonala strach z asi nového nebo toho vzhledu nebo nevím, jsem do lázně vlezla. Fakt mě překvapilo, že mě oproti tomu, co jsem zažila v lázních, nikde nic netlačí. Po chvíli jsem se cítila velmi dobře. Začala jsem být pěkně prohřátá. Rašelina drží teplo hodně dlouho. No a po dvaceti minutách jsem si už jen říkala...je to super. A nechtělo se mi vylézt. Tohle rozhodně zopakuju."

 

Tesoro Home Wellness - Ani lžíce nepropadne

Tesoro Home Wellness - Hustota produktu

Tesoro Home Wellness - Ukázka jemnosti produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: